Teczka Szkoła Doktorska

Kluczowe projekty

W kontekście proponowanych badań i artystycznego dyplomowego projektu końcowego kluczowe są:

Filmy krótkometrażowe

Ponieważ moje odnośne prace to filmy krótkometrażowe to w obecnych czasach chyba najwygodniej będzie zapoznać się z nimi w internecie, filmy i linki do nich zamieszczone we wpisach na tej stronie.

Filmy sferyczne

W proponowanym zakresie badań ważne są wśród nich filmy sferyczne (360 stopni), które również chyba najwygodniej obejrzeć w internecie, gdzie odtwarzacz poprawnie rozpoznaje ich formę, strona poniżej.

Uwagi techniczne

Filmy sferyczne można oglądać w internecie na goglach VR, ale wymaga to wejścia wewnątrz nich, w przeglądarce na poniższą stronę i potem na link, iub bezpośrednio na link.

Można je jednak również wygodnie oglądać:

  • na ekranie komputera, są wtedy odtwarzane “w okienku” i można przesuwać obraz, “obracać się” – poruszając wciśniętym kursorem na obszarze wideo,
  • na smartfonie lub tablecie – w aplikacji YouTube – poruszając, obracając całe urządzenie w celu “obracania się”, zmiany widoku (również można przesuwać go palcem),
  • na smartfonie lub tablecie – w aplikacji YouTube – poruszając, obracając całe urządzenie w celu “obracania się”, zmiany widoku (również można przesuwać go palcem).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s